Цінителі сучасних технологій не уявляють своє життя без навушників. Різноманіття аксесуарів для техніки досить велике. Особливої уваги заслуговують бездротові навушники. Без сумніву, вони є лідерами за популярністю. Більшість людей обирає саме ці моделі, незалежно від віку, статі чи мети, для якої потрібна гарнітура.
Чому? У більшості випадків люди обирають саме бездротові моделі через їхній комфорт. Вони забезпечують зручність і відмінну якість звуку. Тепер не доведеться витрачати час на розплутування дротів перед тим, як слухати улюблені пісні. Крім того, провідні варіанти часто швидко виходять з ладу − достатньо лише трохи сильніше потягнути, і вони стають непридатними. Все, можна бігти в найближчий магазин за новими…
А як вибрати бездротові навушники? Саме про це ми й пропонуємо поговорити у даній статті. Сьогодні ринок пропонує величезну кількість моделей, кожна з яких має свої переваги/недоліки. Легко можна заплутатися та придбати щось не те. Щоб допомогти вам у виборі, ми зібрали ТОП бездротових навушників, які відзначилися відмінним звучанням, якістю збірки та додатковими функціями.
Найкращі бездротові навушники: ТОП-10
1. Sony WH-1000XM5

Накладна модель з найкращою системою активного шумозаглушення. Вони мають якісний звук та довгий час автономної роботи. Відрізняються стильним, але при цьому лаконічним дизайном. В оформленні нічого зайвого – ідеально для любителів мінімалізму. Добре підійдуть як для прослуховування музичних композицій, так і для геймінгу.
2. Apple AirPods Pro (2nd Gen, USB-C)

Оновлена версія з покращеним шумозаглушенням, високоякісним звучанням та ідеальною інтеграцією в екосистему Apple. Прекрасне рішення для тих, хто є фанатом «яблучних» гаджетів.
3. Bose QuietComfort Ultra Headphones

Новий етап легендарної серії. Вони пропонують високий рівень комфорту, ефективне шумозаглушення та чудову деталізацію звуку, а це робить їх ідеальними для подорожей і роботи. Завдяки різноманітності кольорів можна вибрати варіант, який найкраще відповідає вашим вподобанням. Це преміум бездротові навушники, тому їхня ціна не є низькою − близько п’яти сотень американський доларів, але якість повністю виправдовує вартість. Якщо ви можете дозволити собі таку покупку, обов’язково спробуйте їх.
4. Sennheiser Momentum 4 Wireless

Варіант з чудовою якістю звуку та вражаючою автономністю (до 60 годин). Підходять для меломанів, які шукають преміальне звучання. Вони не лише виглядають елегантно і стильно. Завдяки новій, унікальній та більш ефективній конструкції вони ще й надзвичайно зручні та комфортні.
5. Jabra Elite 10

Нова флагманська модель з потужним ANC, просторовим звучанням та покращеним комфортом для довготривалого використання. Це класний варіант на кожен день, щоб постійно носити їх у кишені чи сумці. У будь-який момент можна буде поринути у свої думки та відволіктися, насолоджуючись улюбленою музикою. Сенсорні елементи керування роблять користування інтуїтивно зрозумілим. Зверніть увагу на колір Cocoa. Виглядають вони у такому кольоровому виконанні просто приголомшливо.
6. Bose QuietComfort Ultra Earbuds

Компактні та з найкращим шумозаглушенням серед TWS-моделей. Відмінний вибір для тих, хто шукає баланс між якістю звуку та портативністю. Користувачі кажуть про них, що в них складається відчуття, що ви слухаєте музику без гарнітури у вухах. Хлопцям сподобаються чорні чи білі, а дівчата можуть обрати рожеві або блакитні.
7. Beats Studio Buds+

Модель з динамічним звучанням, потужним басом та підтримкою просторового аудіо. Ідеальний варіант для любителів Епл, які шукають альтернативу Аірподсам. Вони забезпечують потужний, збалансований звук та неперевершений комфорт на кожен день. Разом з ANC та режимом прозорості вони допомагають вам почути саме те, що ви хочете, і так, як ви хочете.
8. Sony WF-1000XM5

Покращена версія топової моделі. Вони пропонують високоякісне шумозаглушення, чисте звучання та комфортну посадку. Аудіопроцесори з обробкою в реальному часі та високопродуктивні мікрофони доповнюють унікальний динамік, який дозволяє відтворювати звук у широкому частотному діапазоні, передаючи глибокі баси та чистий вокал. У результаті ви насолоджуєтеся звучанням студійного рівня. Якщо це не ТОП-10 бездротові навушники з найкращим звуком, то точно одні зі списку найкращих.
9. Anker Soundcore Liberty 4 NC

Це бюджетні бездротові навушники з ефективним ANC та хорошою якістю звуку. Це досить недорога модель, але при цьому якість на висоті. Відмінний вибір для тих, хто шукає хорошу гарнітуру за розумною ціною.
10. Google Pixel Buds Pro

Ідеальні для користувачів Android та смартфонів Google Pixel. Пропонують чисте звучання, активне шумозаглушення та зручне керування. Вбудований акумулятор забезпечує до одинадцяти години роботи без ANC і до семи годин з його включенням. Час автономної роботи з підзарядкою від кейсу досягає 31 години. Смартфони від Гугл вразили багатьох своєю преміальністю за доступною ціною. Якщо ви один з них, то радимо спробувати і їх аксесуари.
Порівняльні характеристики
Якість звуку – дорогі моделі Sony/Sennheiser/Bose пропонують професійне, буквально студійне звучання, тоді як більш бюджетні варіанти, як-от Anker, роблять акцент на баланс між якістю та ціною.
Шумозаглушення – Sony WH-1000XM5/Bose QuietComfort Ultra Headphones мають найефективніше ANC серед накладних моделей, а Bose QuietComfort Ultra Earbuds – серед внутрішньоканальних. Таким чином, якщо ви шукаєте бездротові навушники з активним шумозаглушенням, радимо придивитися саме до них.
Автономність – якщо говорити про цей показник, то Sennheiser Momentum 4 Wireless/Anker Soundcore Liberty 4 NC вирізняються найдовшою автономною роботою, хоча наявність повербанка сьогодні з легкістю вирішує проблему розряджених гаджетів.

Зручність – Apple AirPods Pro 2/Jabra Elite 10 мають ергономічну посадку, яка забезпечує комфорт навіть при тривалому використанні.
Сумісність – AirPods Pro найкраще працюють із пристроями Епл. Загалом «яблучна» техніка найкраще конектиться саме між собою. У свою чергу, якщо у вас Андроїд, то всі інші без проблем під’єднаються до вашого гаджета. Pixel Buds Pro – ідеальне рішення для телефону від цього ж бренду.
Як вибрати найбільш підхожі рішення?
Щоб вибір був вдалим, потрібно враховувати кілька важливих аспектів. Перш за все, варто визначитися з типом: внутрішньоканальні підходять для спорту та щоденного використання, а повнорозмірні забезпечують кращу якість звуку й шумозаглушення (прослуховування музики в домашніх умовах/ігри). Також важливими параметрами є автономність, комфорт посадки та сумісність із пристроями. Додаткові функції, такі як активне шумозаглушення, водозахист і сенсорне керування, значно підвищують зручність використання, тому якщо фінанси дозволяють, то є сенс враховувати при виборі і це.
Висновок
Ось такою вийшла наша добірка. Кожна модель по-своєму цікава та знайде свого юзера. Головне – не кваптеся з вибором, і тоді ви точно знайдете справді ідеальний варіант, який задовольнить вас за всіма параметрами.
Також пропонуємо розглянути статтю про – ТОП – 5 антивірусів для домашнього ПК