Одна з улюблених дитячих забав – яскраві мильні бульбашки. На ринку дитячих розваг їх існує велика кількість – пістолети, звичайні, гігантські, з них навіть роблять окремі шоу на дитячих святах. Та що ж робити, коли у розпал розваг закінчився розчин для мильних бульбашок? У цьому вам допоможуть наших три способи, як приготувати мильний розчин для бульбашок у домашніх умовах.
ТОП 3 прості методи приготування розчину для мильних бульбашок
Окрім того, що приготувати власноруч мильні бульбашки не складно, це ще й заощадить вам гроші та час на покупці нового у магазині. Спробуйте наступні способи приготування та віднайдіть найкращий для себе, ви можете зробити велику партію одразу та зберігати у скляній чи пластиковій тарі з герметичною кришкою – аби бульбашки завжди були під рукою і напоготові.
1. Мильні бульбашки з використанням гліцерину
Інгредієнти:
- Скляна банка, пластиковий контейнер
- Тепла вода – 2 склянки
- Гліцерин – чверть склянки
- Рідина для посуду – пів склянки
Як приготувати?
Нам потрібна саме тепла вода, адже вона прискорить та полегшить процес змішування розчину. Додаємо до води гліцерин та мильний розчин і перемішуємо. За бажанням, ви можете закрити ємність кришкою та збовтати – це пришвидшить процес, але утворяться бульбашки.
Як тільки ви змішаєте ретельно всі елементи – бульбашки готові – перелийте у використану пляшечку для бульбашок, або в іншу зручну для використання ємність.
2. Мильні бульбашки з цукром
У випадку, якщо у вас немає гліцерину – вам допоможе звичайний цукор.
Отже, що знадобиться для цього методу?
- Ємність для приготування
- Вода – 2 склянки
- Цукор – 2 чайні ложки
- Миючий засіб для посуду – четвертина склянки
Додайте цукор у теплу воду і перемішайте доки кристалики повністю не розчиняться. Далі додаємо мильний розчин та ретельно змішуємо усю суміш – яскраві бульбашки готові!
3. Стійкі мильні бульбашки, що не лопаються з желатином
Інгредієнти:
- Гліцерин – 100 мл
- Желатин – 50 грам
- Вода – 0,75 л
- Цукор – 50 гр.
- Рідке мило – 25 мл
Приготування розчину:
Налити воду в каструлю з товстим дном і додати цукром, почати нагрівати на маленькому вогні, постійно помішуючи. Як тільки цукор розчиниться – знімаємо з вогню.
Починаємо додавати желатин – вводимо його невеликими порціями, та розмішуємо.
Додаємо гліцерин і рідке мило, замішуємо розчин до повного розчинення всіх елементів і даємо йому настоятись від 12 до 24 годин.
4. Гігантські мильні бульбашки: покрокова інструкція
Чудовий та бюджетний варіант як самостійно влаштувати бульбашкове шоу на дитячому святкуванні. Цей варіант більш підійде для гри на подвір’ї, адже бульбашки справді великі, а отже й кількість мильного розчину значна.
Що знадобиться?
- Вода – 6 склянок
- Миючий засіб для посуду (слід обирати концентрований) – пів склянки
- Кукурудзяний крохмаль – ½ склянки
- Розпушувач для випічки (продається майже у будь-якому продуктовому магазині) – 1 столова ложка
- Гліцерин – 1 столова ложка
- Соломинки для напоїв
- Невеликий відрізок пряжі
Для початку нам слід повністю розчинити кукурудзяний крохмаль у воді – дуже добре перемішуючи.
Акуратно додаємо решта інгредієнтів та перемішуємо – суміш почне утворювати бульбашки, тому робимо це ретельно, але не швидко.
Тепер розчин слід залишити на певний час (від 1 до 3 годин), періодично помішуючи, якщо залишки крохмалю осідають.
А для того, щоб запускати в повітря гігантські бульбашки нам необхідно також зробити спеціальну паличку. Беремо наші соломинки та пряжу – приблизна довжина якої можна виміряти тими ж трубочками. Для цього просто відріжте пряжу довжиною приблизно 6 – 7 соломинок. Тепер протягуємо її через отвори двох трубочок і зав’язуємо вузол.
Перелийте розчин у зручну для занурення паличок ємність і розпочинайте гру!
Якщо у вас на дні все ще залишаються частинки крохмалю – переймайтесь, це не має вплинути на якість бульбашок.
Поради, як приготувати ідеальний мильний розчин для бульбашок
- Вкрай важливим елементом в приготуванні розчину є вода – в ідеалі варто використовувати дистильовану воду (продається на заправках, чи автомагазинах), або розчин для ін’єкцій – очищена вода, яку можна придбати в аптеці.
- Аби бульбашки довго літали та не лопали – дайте суміші настоятись до доби часу, аби всі інгредієнти об’єднались між собою.
- Стійкі бульбашки можуть безпечно для себе торкатись ворсистих м’яких поверхонь – додайте до вашої гри такі рукавички і діти будуть в захваті! Також можна використати латексні рукавички, попередньо злегка зануривши їх у мильний розчин.
- Щоб кульки виблискували різними кольорами можна додати до розчину харчовий водорозчинний барвник – вони, як правило, є безпечними для дітей, адже застосовуються у приготуванні кондитерських виробів та солодощів.
- Якщо у вас на озброєнні лише мило та вода – змішайте їх в співвідношенні 1:8 і отримаєте простий мильний розчин для бульбашок.
- Для того, щоб інгредієнти як слід працювали – перед початком гри і в процесі періодично трусіть рідину в ємності.
- Хоч і здається, що сонячний, жаркий день – ідеальний для гри з мильними бульбашками, насправді кращим для них є похмура погода зі значною вологістю.
Тепер ви можете експериментувати з бульбашками разом зі своїми дітьми та перетворити звичайний день на свято! А якщо потрібні ще цікаві ідеї, то пропонуємо також зробити слайм своїми руками – це весело і просто!